Srebro Kamila Gardzielika

Podopieczny marki Defra – Kamil Gardzielik – zdobył srebrny medal podczas II Memoriału im. Leszka Drogosza w Kielcach. Odbywający się w dniach 16-20 września na bokserskich deskach Hali Legionów turniej, miał znakomitą międzynarodową obsadę.

zDSC07732

Do rywalizacji stanęło 17 reprezentacji narodowych, a wśród nich medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich, słowem czołówka światowego boksu, która dostarczyła wielu emocji i zagwarantowała wyśmienite, sportowe show.

Kamil w ćwierćfinale znokautował zawodnika z Ukrainy Vitalia Volovyka, już w pierwszej rundzie. Drugi pojedynek wygrał 3:0 z utytułowanym Białorusinem Ivanem Murashkinem. Sobotnią walkę finałową przegrał na punkty z Ormianinem Armanem Hovhikyanem (który w półfinale pokonał mistrza z USA, LeShawn’a Rodriguez’a).