Deftrans wesprze młodego, zdolnego pięściarza!

Od dnia 01.06.2014r. Deftrans, właściciel marki Defra, obejmuje patronatem sponsorskim wielokrotnego Mistrza Polski i brązowego medalistę Mistrzostw Europy w boksie – Kamila Gardzielika.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Ten utalentowany pięściarz i wielokrotny medalista to jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w kraju. Jako junior w 2009 i 2010 r. zdobył tytuły mistrza Polski, został brązowym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów oraz Igrzysk Sportów Walki w Pekinie. W kolejnych latach wywalczył m.in. Mistrzostwo Polski Seniorów (2013) Vice Mistrzostwo Polski Seniorów (2011), Brązowy Medal Mistrzostw Polski Seniorów (2012, 2014) oraz brązowy medal w Pucharze Świat Krajów Naftowych (2012) w Rosji. Jest członkiem kadry narodowej seniorów od roku 2013. Trenerem Kamila od początku kariery jest szanowany i również wielokrotnie utytułowany w przeszłości zawodnik – Pan Dariusz Kasprzak.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Defra będzie aktywnie wspierać i motywować swojego podopiecznego w przygotowaniach do najważniejszego w życiu każdego sportowca występu na Olimpiadzie w Rio de Janeiro w 2016r. Pokładamy w tym zawodniku wielkie nadzieje na zakwalifikowanie się do tej największej imprezy sportowej na świecie. Życzymy wielu sukcesów sportowych!