DEFTRANS WSPIERA DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ

Deftrans jako firma odpowiedzialna społecznie angażuje się w wiele akcji o charakterze charytatywnym.

Wielokrotnie wspieraliśmy różnorodne akcje na rzecz pomocy szpitalom, szkołom oraz osobom chorym i niepełnosprawnym. Szczególną troską staramy się objąć dzieci, które z powodu ciężkich, często nieuleczalnych chorób, potrzebują wsparcia i pomocy.

4 kwietnia – podczas pełnego emocji i wzruszeń Koncertu Nadziei – po raz kolejny byliśmy byliśmy razem z organizatorami koncertu biorąc udział w tym podniosłym wydarzeniu, wspierając podopiecznych Fundacji „ Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Koncert Nadziei przyciąga co roku nie tylko miłośników doskonałej muzyki, ale przede wszystkim tych, którzy chcą pomagać najbardziej potrzebującym. Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” już po raz siódmy zorganizowała koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych.

W sumie dzięki wsparciu sponsorów, sprzedaży biletów na Koncert oraz losów na loterię udało się zebrać aż 750 tysięcy złotych. Cały dochód z tegorocznego Koncertu Nadziei zostanie przeznaczony na leczenie maluchów, które walczą z chorobą nowotworową.