DEFTRANS MECENASEM SPORTU

Firma Deftrans od lat aktywnie wspiera młodych sportowców. W 2014 roku objęła opieką młodego, obiecującego pięściarza – Kamila Gardzielika.

Jego hart ducha, determinacja w dążeniu do celu, gra fair-play i chęć osiągania sukcesów to cechy, które są bliskie wartościom, jakimi kierujemy się od początku naszej działalności.

Pięściarz jest dumny z tego, że pochodzi z Dobrej, miejscowości położonej niedaleko Turku i stale udowadnia, że to nie pochodzenie jest ważne aby odnieść sukces, ale ciężka praca, dyscyplina i marzenia. Od kilku lat wkłada wiele wysiłku, by pogodzić naukę i sport czego zwieńczeniem będzie obrona w 2016 r. dyplomu inżyniera logistyki.

SONY DSC

Na co dzień trenuje w klubie Copacabana Konin i od wielu lat związany jest z tymi samymi trenerami: Mirosławem Bobrowskim i Dariuszem Kasprzakiem.

Mimo 24 lat jest już utytułowanym sportowcem: wielokrotnym medalistą imprez krajowych i międzynarodowych. Już jako junior w 2009 i 2010 r. zdobył tytuły Mistrza Polski, został brązowym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów oraz Igrzysk Sportów Walki w Pekinie. Jako senior wywalczył m.in. dwukrotnie Mistrzostwo Polski Seniorów. Od 2013 roku jest też członkiem kadry narodowej seniorów.

Od 2014 roku, czyli od czasu objęcia Kamila opieką sponsorską, jego kariera nie zwalnia tempa. Dzięki naszemu wsparciu, pięściarz ma możliwość stabilnego rozwoju, co skutkowało kolejnymi tytułami, wśród których warto wymienić srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju w Kielcach oraz dwukrotne wyróżnienie złotym medalem w 2015 roku podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski Seniorów, a także tytułami najlepiej wyszkolonego technicznie zawodnika.

W 2015 roku Kamil Gardzielik brał udział w Igrzyskach Europejskich w Baku, podczas których doszedł do ćwierćfinału.

Gardzielik_4

Dzięki swoim sukcesom i usposobieniu pięściarz zjednał sobie rzesze wiernych fanów i sympatyków, a dzięki ich głosom zajął 2 miejsce w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Regionu Konińskiego w 2015 roku.

Poprzedni rok był dla podopiecznego Defry niezwykle udany i zaostrzył apetyt na kolejne sukcesy. Pięściarz w tym roku planuje przejście do boksu zawodowego, by móc zrealizować kolejne wielkie marzenie każdego sportowca – zdobycie tytułu Mistrza Świata Zawodowców . Życzymy mu spełnienia marzeń i jeszcze większych sukcesów.