Deftrans wysoko w rankingu

zestawienie największych producentów mebli w Polsce

„Złota 200 – zestawienie największych producentów mebli w Polsce” to publikacja najbardziej oczekiwana przez branżę meblarską. Miło nam poinformować, że firma Deftrans umocniła swoją pozycję lidera w branży mebli łazienkowych, wyprzedzając konkurencję w tym rankingu również w tym roku.

„Złota 200” (edycja 2016) zawiera zestawienie największych producentów mebli w Polsce, które powstało we współpracy miesięcznika „BIZNES meble.pl” z firmą Info Veriti Polska. O pozycji i miejscu w zestawieniu decydowała wielkość przychodów osiągniętych w 2015 roku. Zamieszczone dane finansowe  pochodzą ze sprawozdań finansowych składanych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Deftrans z przychodami na poziomie ponad 100 mln złotych oraz wzrostem rok do roku o 2% uplasował się na 56 pozycji na 400 przebadanych firm, wyprzedzając o wiele pozycji innych reprezentantów branży.

Tak wysoka pozycja naszej firmy w rankingu to efekt konsekwentnej realizacji strategii rozwoju firmy oraz mobilizacji Zarządu, Managementu oraz Pracowników do dalszego działania.

Szczegóły zestawienia można zobaczyć na stronie Wydawnictwo.meble.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz