XV Targi Grupy PSB z udziałem Deftrans

Od 8 do 9 marca 2017 r odbędą się wewnętrzne targi Grupy Polskie Składy Budowlane SA, w których swoje nowości produktowe zaprezentuje również firma Deftrans.

Co roku od 15 lat Grupa Polskie Składy Budowlane SA organizuje wewnętrzne, zamknięte dla publiczności targi, na których spotykają się producenci materiałów dla budownictwa i elementów wyposażenia wnętrz i partnerzy sieci PSB z całej Polski:  składy budowlane, placówki PSB-Profi oraz sklepy PSB-Mrówka. To dwudniowe wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w sercu województwa świętokrzyskiego – w Kielcach, w terminie 8 i 9 marca 2017.

Targi Grupy PSB przez udziałowców i partnerów PSB określane są mianem „Barometru Budowlanej Wiosny”, ponieważ stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych produktów i kolekcji, które rok rocznie podbijają rynek i gusta klientów.

Deftrans zaprezentuje nowe kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych, które z pewnością spodobają się klientom grupy PSB. Wśród prezentowanej oferty znajdą się nie tylko nowe formy szafek łazienkowych w zawsze modnym białym, błyszczącym lakierze ale również w oryginalnym połączeniu białego lakieru z odświeżającą limonką, białego matu z dekorem orzech saleve czy zyskującym na popularności dekorze buk truflowy. Na targach PSB firma pokaże również propozycje 7 elementowych funkcjonalnych mebli kuchennych do samodzielnego montażu, utrzymanych w białej kolorystyce łączonej z drewnopodobnymi dekorami.

Zapraszamy na ekspozycję Deftrans do hali D, stoisko 16.

Zapisz

Zapisz