DEFTRANS NA MEBLACH POLSKA W POZNANIU

Targi Meble Polska to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej o międzynarodowym zasięgu. W ubiegłym roku swoja ofertę zaprezentowało 258 firm z 12 krajów, gromadząc ponad 20 tysięcy osób. Wśród targowych gości byli przedstawiciele niemal wszystkich najważniejszych grup zakupowych z Niemiec oraz szeroka reprezentacja przedstawicieli sieci salonów meblowych i dystrybutorów hurtowych z 53 krajów. Tegoroczne wydarzenie zapowiada się równie spektakularnie.

Łazienka w nowych kolorach i formach

Na targach Meble Polska zaprezentujemy najnowsze kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych, charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem, ciekawą kolorystyką oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nie zabraknie również funkcjonalnych rozwiązań do małych łazienek i ciekawych szafek do przechowywania łazienkowych akcesoriów i kosmetyków.

Wśród nowości zaprezentujemy:

  • kolekcję MATRIX – smukłą szafkę podumywalkową, uzupełnioną o dedykowaną umywalkę, doskonałą do małych łazienek
  • kolekcję EASY – delikatną, subtelną formę mebla łączącą dekor dębu monumentalnego z białą płytą.

W trakcie targów Meble Polska zaprezentujemy znane już i lubiane przez klientów kolekcje marki Defra, ale w nowej odsłonie kolorystycznej: OP-ARTY w klasycznym połączeniu satynowej lakierowanej bieli korpusu z czarnymi nóżkami, stylowa GRANADA wykonana w dekorze dąb złoty, zestawionym z czarną szklaną umywalką i nowymi czarnymi uchwytami, FONTE w modnym truflowym błyszczącym kolorze lakieru.

Meble nie tylko łazienkowe…

Uzupełnieniem oferty będą nowoczesne meble kuchenne, w dwóch aranżacjach i ciekawych zestawieniach kolorystycznych – do małej kuchni dla singla i do przestronnej kuchni dla rodziny.

Nowością w ofercie marki Defra, którą po raz pierwszy zaprezentujemy na polskich targach, są pojemne komody i regały na nóżkach, w atrakcyjnych połączeniach kolorów i dekorów: matowej szarości i satynowej bieli z ciepłym dębem złotym. Mamy nadzieję, że te nowe kolekcje spodobają się wszystkim gościom na naszym stoisku.

Spotkajmy się !

Do aranżacji ekspozycji ponownie zaprosiliśmy projektantów Magdalenę Garncarz i Szymona Hanczara z Hanczar Studio. Chcieliśmy, by ekspozycja przyciągała wzrok ciepłymi barwami, różnorodnością kolekcji, a kształt stoiska zapraszał do odwiedzin. Czy nam się udał Najlepiej przekonać się samemu…Spotkajmy się! Serdecznie zapraszamy: hala 5, stoisko 76.

Zespół Defra

Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie http://www.meblepolska.pl/pl/

Zapisz