Deftrans na targach ISH Messe / 14-18 marca / Frankfurt

Targi ISH Messe we Frankfurcie to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, instalacji sanitarnych oraz wyposażenia łazienek, podczas których prezentowane są najnowsze rozwiązania, wzory i technologie wystawców z całego świata. O znaczeniu targów ISH dla branży sanitarnej świadczą liczby – ponad 2400 wystawców, liderów rynkowych i technologicznych oraz prawie 200 tysięcy odwiedzających z całego świata (61 procent wystawców i 39 procent gości przybywa spoza Niemiec). 

Woda, Energia, Życie

Tegorocznej edycji targów we Frankfurcie przyświeca idea „Woda, Energia, Życie”. Przestrzeń targów podzielona będzie na tematyczne sekcje. Deftrans zaprezentuje swoje najnowsze kolekcie w sekcji ISH Water, gdzie szczególny nacisk położony zostanie na zrównoważone podejście do łazienki i jej innowacyjny design.

Bathroom for People

Hasło przyświecające ekspozycjom w ramach ISH Water w tym roku to “Bathroom for People”, tak bliskie ideom projektowym naszej firmy. Projektując kolekcje dla marki Defra zwracamy szczególną uwagę na estetykę, ergonomię, komfort użytkowania i funkcjonalność naszych kolekcji.

Bathroom doesn’t exist

Czy meble łazienkowe są ograniczone tylko do łazienki? Czy raczej ogranicza nas nasze myślenie? W nowych kolekcjach JOIN, MULTISHELF, CUBE 33 chcemy pokazać, że dobra, modułowa forma jest odpowiedzią na wiele potrzeb. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami…

Zapraszamy- spotkajcie się z nami.

Zespół Defra

 

Hala 4.2., stoisko D06

Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie http://ish.messefrankfurt.com.