XV Targi Grupy PSB z udziałem Deftrans

Od 8 do 9 marca 2017 r w Kielcach odbyły się wewnętrzne targi Grupy Polskie Składy Budowlane SA, w których swoje nowości produktowe pokazała również firma Deftrans.

Tegoroczne targi zgromadziły ponad 360 wystawców, a odwiedziło je ponad 5000 osób! Tak doskonałe wyniki z pewnością wpłyną korzystnie na ofertę handlową u partnerów handlowych sieci PSB z całej Polski.

Podczas targów Deftrans prezentował nowe kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych, które cieszyły się ogromnym powodzeniem u uczestników targów.  Wśród prezentowanej oferty znalazły się nowe formy szafek łazienkowych w zawsze modnym białym, błyszczącym lakierze oraz nowe oryginalne połączenia białego lakieru z odświeżającą limonką, białego matu z dekorem orzech saleve czy  w zyskującym na popularności dekorze buk truflowy. Na targach PSB firma zaprezentowała również propozycje 7-elementowych funkcjonalnych mebli kuchennych do samodzielnego montażu, utrzymanych w białej kolorystyce łączonej z drewnopodobnymi dekorami.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nie tylko prezentowane meble, ale również samo stoisko, które wyróżniało się zastosowanymi do jego stworzenia materiałami. Całość ekspozycji zbudowana została w stylu eko, dającej efekt świeżości i naturalności, a prezentowana różnorodność wykończeń, zarówno lakierów, jaki i dekorów, pokazywała możliwości produkcyjne firmy i cieszyła wzrok wielokolorowymi barwami.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznych targach. Zapraszamy do śledzenia naszych nowości i oferty na stronie www oraz w kanałach Social Media.

I do zobaczenia za rok!

Zapisz

Zapisz

Zapisz