Targi GIGA International podbite przez Deftrans!

W dniach 23-24 sierpnia 2017 w austriackim Wels odbyły się targi wyposażenia wnętrz GIGA International. Ponad 100 wystawców z całego świata prezentowało swoją ofertę skierowaną do wymagających europejskich rynków. Wśród nich nie zabrakło stoiska Deftrans, które było największym spośród branży łazienkowej.

Deftrans na targach GIGA International w austriackim Wels 23-24.08.2017

Wybrane modele z kolekcji mebli łazienkowych były eksponowane na nowoczesnym, oszczędnym w formie i zbudowanym z naturalnych materiałów stoisku. Elegancki biały lakier połączony z surową brzozą stanowił doskonałe tło dla mebli tworzonych z pasją w otulinie Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy.

Dużym zainteresowaniem odwiedzających targi cieszyły się zarówno pozycje klasyczne, z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i  meble o bardzo nowoczesnym wzornictwie, żywej kolorystyce i nieszablonowym wykonaniu.

Deftrans po raz kolejny pokazał, że liczy się na europejskim i światowym rynku mebli łazienkowych. Meble z pogranicza Dolnego Śląska i Wielkopolski docierają już do ponad 30 krajów, a już wkrótce dołączy do nich kilka kolejnych, bardzo obiecujących rynków. Firma cały czas unowocześnia swój park maszynowy, wdraża nowe rozwiązania i podąża za rynkiem w obszarze jakości i wzornictwa. Ponad milion sztuk mebli produkowanych każdego roku jest tego najlepszym dowodem.

Zapisz