Zaproszenie do Łodzi na wystawę must have w ramach Łódź Design Festval

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy must have 2017, prezentującej najlepsze polskie produkty i projekty, wśród których znajduje się kolekcja mebli łazienkowych OP-ARTY. Wystawa must have 2017  jest jednym z ważniejszych wydarzeń corocznego Łódź Design Festival. Wystawę będzie można obejrzeć w Centrum Festiwalowym ART_Inkubator na Tymienieckiego 3, od wtorku 3.10 do niedzieli 8.10.

Must have to plebiscyt, w którym eksperci zaproszeni przez organizatorów wyróżniają najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów, odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. Must have to swego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć.

W tegorocznej edycji plebiscytu MUST HAVE znak jakości must have przyznano 75 produktom, a na wystawie zobaczyć będzie można aż 42 wyróżnione produkty. Jednym z nich jest kolekcja mebli łazienkowych OP-ARTY, marki Defra.

Uznanie, jakie w oczach ekspertów zyskała kolekcja OP-ARTY jest ogromnym wyróżnieniem dla Defry, która od lat projektuje meble, cieszące się niemalejącym zainteresowaniem klientów, ze  względu na ponadczasowe wzornictwo, staranność wykonania, modny dobór kolorystyki i zwracanie dużej uwagi na detale.

Kolekcja OP-ARTY powstała w ramach współpracy firmy Deftrans, właściciela marki Defra, z poznańskim Uniwersytetem Artystycznym w ramach projektu PE-P.  Jej autorkami są ówczesne studentki UAP: Olga Mężyńska i Milena Wójcik, których projekt w ramach 13. PE-P „Mała jednostka mieszkalna” zachwycił właścicieli firmy Deftrans, umożliwiając młodym projektantkom stworzenie prototypu, który cieszył się zainteresowaniem na takich międzynarodowych targach wnętrzarskich, jak ICFF w Nowym Jorku czy ISH we Frankfurcie.

Obecnie kolekcja mebli łazienkowych OP-ARTY znajduje się w regularnej ofercie handlowej marki Defra, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem użytkowników łazienek, którzy poza aspektem funkcjonalnym, oczekują od przestrzeni łazienkowej estetyki i niepowtarzalnego charakteru.

Zapraszamy do spotkania się z kolekcją mebli łazienkowych, które TRZEBA MIEĆ!

Wystawa must have 2017 | Łódź Design Festival

Centrum Festiwalowe ART_Inkubator

Tymienieckiego 3

od wtorku 3.10 do niedzieli 8.10.

Zapisz

Zapisz

Zapisz