Informatyzacja, która wspiera rozwój firmy

System evo bpsc wspiera rozwój firmy

W ciągu kilku lat firma Deftrans stała się dużym przedsiębiorstwem, które coraz więcej produktów sprzedaje na rynkach zagranicznych. Nasze produkty dostarczamy do ponad 30 krajów, w tym m.in. do Australii, Arabii Saudyjskiej, Libii czy RPA, nie zapominając o naszych polskich klientach. Ten sukces nie byłby możliwy bez wcześniejszej realizacji kilku znaczących inwestycji, zarówno w park maszynowy, jak i nowoczesne technologie informatyczne.

Przygotowując się do rynkowej ekspansji przeprowadziliśmy transformację całej firmy  – zaczynając od budowy części produkcyjnej, wymiany parku maszynowego, aż po system wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem i robotyzację fabryki.

Dzięki tym zmianom dziś produkujemy 100 tysięcy mebli miesięcznie- mebli łazienkowych i kuchennych, poprawiliśmy jakość i  możemy produkować zarówno małe, jak i duże serie, spełniając wymagania klientów na coraz bardziej wymagających rynkach.

Wybierając system wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem chcieliśmy, by w najwyższym stopniu wsparł zarządzanie produkcją. Zależało nam, by był systemem otwartym i dopasowującym się do przedsiębiorstwa. Miał przede wszystkim pomóc firmie podczas szybkiego rozwoju, co osiągnęliśmy dzięki kilku autorskim zmianom – uzupełnieniem platformy ERP o moduł WMS działający w dwóch magazynach Deftransu, EDI czy rozwiązań wspierających wielofirmowość.

Ostatnia inwestycja w czytniki kodów oraz ekrany dotykowe, działające pod kontrolą systemu, pozwoliła na znaczne zwiększenie efektywności produkcji. Szacujemy, że wydajność wzrosła nawet o 30%, dzięki analizie danych na temat obróbki zleceń, która pozwala nam optymalizować proces produkcyjny, a także doposażać park maszynowy.

 

Więcej o procesie informatyzacji firmy znajdą Państwo w artykule 100 tysięcy sztuk mebli łazienkowych do ponad 30 krajów, który ukazał się portalu magazynit.pl.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz