Nominacja dla Edyty Defratyki w Design Alive Awards

Z wielką przyjemnością informujemy, że Pani Edyta Defratyka, wiceprezes firmy Deftrans i prezes Fundacji KOM została nominowana do Design Alive Awards 2017, w kategorii Strateg za propagowanie nowoczesnej edukacji i wspieranie talentów oraz przygotowanie przestrzeni, która wspiera rozwój kreatywności i poczucia estetyki wśród uczniów Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu.

Konkurs, organizowany przez magazyn Design Alive,  nagradza wybitne osobowości za kreatywność i kulturotwórcze oddziaływanie. Celem konkursu jest uhonorowanie osób współtworzących marki, produkty, usługi, przestrzenie i wydarzenia oraz animujących przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji. Design Alive Awards to nagrody przyznawane za: świadomie, kreatywne i kulturotwórcze odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa. Przyznawane są tym, którzy odważnie współtworzą marki, usługi, produkty i przestrzenie oraz dla tych, którzy mają siłę i kompetencje, by animować przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji.

Design Alive Awards, uznawane za najbardziej prestiżowe nagrody branży kreatywnej w Polsce, bywają także przez wielu nazywane po prostu „Oskarami designu”.

Tym bardziej cieszy nas tegoroczna nominacja dla Pani Edyty Defratyki, która w ramach Fundacji KOM od lat rozwija działalność kreatywną i edukacyjną w milickim Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym KOM oraz propaguje nowoczesną edukację w stworzonej przez siebie Szkole Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu, której ideą jest rozwijanie nieograniczonej dziecięcej wyobraźni poprzez wszechstronny rozwój uczniów na różnych płaszczyznach ich talentów, zapewnienie najwyższego standardu edukacji, inspirowanie i pobudzanie kreatywności.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach, oprócz Kapituły konkursu, wybierają też czytelnicy portalu Design Alive. Już dziś zachęcamy do oddania swojego głosu na panią Edytę Defratykę w internetowym plebiscycie czytelników – wystarczy kliknąć TUTAJ, by stać się jurorem.

Głosowanie trwa do 22 listopada!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz