Targi PSB z udziałem firmy Deftrans

Od 6 do 7 marca 2018 r odbędą się wewnętrzne targi Grupy Polskie Składy Budowlane SA, w których swoje nowości produktowe zaprezentuje również firma Deftrans. W tym roku, korzystając z zaproszenia, firma prezentuje Ø NAS, nową markę funkcjonalnych mebli łazienkowych i kuchennych w portfolio firmy.

Co roku od 16 lat Grupa Polskie Składy Budowlane SA organizuje wewnętrzne, zamknięte dla publiczności targi, na których spotykają się producenci materiałów dla budownictwa i elementów wyposażenia wnętrz i partnerzy sieci PSB z całej Polski:  składy budowlane, placówki PSB-Profi oraz sklepy PSB-Mrówka. To dwudniowe wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w sercu województwa świętokrzyskiego – w Kielcach, w terminie 6 i 7 marca 2018.

Targi Grupy PSB przez udziałowców i partnerów PSB określane są mianem „Barometru Budowlanej Wiosny”, ponieważ stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych produktów i kolekcji, które rok rocznie podbijają rynek i gusta klientów.

Deftrans zaprezentuje nowe kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych, które z pewnością spodobają się klientom grupy PSB. Wśród prezentowanej oferty znajdą się nie tylko nowe formy szafek łazienkowych w zawsze modnym białym kolorze, ale również w popularnych dekorach drewnopodobnych: buku truflowego, orzecha select i wenge luizjana. Na targach PSB firma pokaże również propozycje 5 elementowych funkcjonalnych mebli kuchennych do samodzielnego montażu w złotym dębie .

Zapraszamy na ekspozycję Deftrans i Ø NAS do hali D, stoisko 15.