Nowy katalog produktów do łazienki firmy Deftrans

Deftrans prezentuje nowe, przejrzyste i kompletne materiały promocyjno-informacyjne dotyczące kolekcji mebli łazienkowych do samodzielnego monatżu (DSM) jak i tych fabrycznie zmontowanych, gotowych do użytku!Seria Kart produktowych z atrakcyjnymi wizualizacjami, opisem wyróżników kolekcji, dostępnymi w prezentowanej kolekcji bryłami mebli, kolorami i wymiarami dostępna jest już w wersji elektronicznej (zobacz tutaj) oraz w wygodnych do codziennego użytku segregatorach. Cała seria zawiera 21 kolekcji mebli łazienkowych uzupełnionych o ofertę umywalek i luster.

Deftrans prezentuje w ten sposób wszystkie kolekcje z serii DSM – do samodzielnego montażu, między innymi niezwykle popularne meble z serii Catania, Malibu, Metro, Venus, jak również meble łazienkowe zmontowane, jak Tania czy Zolo. Ofertę mebli łazienkowych uzupełnia rozbudowana oferta umywalek i luster, dostępnych w asortymencie firmy Deftrans.

Zapraszamy do korzystania z nowych materiałów informacyjnych, przygotowanych dla Państwa przez firmę Deftrans. Wszystkie Karty produktowe znajdą Państwo w zakładce Do Pobrania (www.deftrans.com.pl/do-pobrania/karty-produktowe), w której również znajdują się szczegółowe Instrukcje montażu mebli łazienkowych i kuchennych oraz Karta gwarancyjna.