Targi PSB 2018 – podsumowanie

6 i 7 marca 2018, w Kielcach, Deftrans prezentował swoje nowości produktowe na wewnętrznych targach Grupy Polskie Składy Budowlane SA. Atrakcyjna oferta oraz ogromne zainteresowanie odwiedzających sprawią, że oferta handlowa u partnerów Handlowych sieci PSB  w całej Polsce będzie w tym roku niezwykle bogata. 

Podczas targów Deftrans prezentował nowe kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych, które cieszyły się ogromnym powodzeniem u uczestników targów.  Wśród prezentowanej oferty znalazły się nowe formy szafek łazienkowych w zawsze modnym białym, błyszczącym lakierze oraz oryginalne połączenia białego lakieru z drewnopodobnymi dekorami, ciekawe frezowane uchwyty i modułowe kompozycje meblowe. Na targach PSB firma zaprezentowała również propozycje funkcjonalnych mebli kuchennych do samodzielnego montażu, utrzymanych w atrakcyjnej kolorystyce.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nie tylko prezentowane meble, ale również samo stoisko, które wyróżniało się zastosowanymi do jego stworzenia materiałami. Całość ekspozycji zbudowana została w stylu eko, dającej efekt świeżości i naturalności, a prezentowana różnorodność wykończeń, zarówno lakierów, jaki i dekorów, pokazywała możliwości produkcyjne firmy i cieszyła wzrok wielokolorowymi barwami.

Podczas tegorocznych targów firma Deftrans zaprezentowała nową markę meblową Ø NAS – markę funkcjonalnych i efektownych mebli łazienkowych i kuchennych do samodzielnego montażu. Jej bogata oferta z pewnością znajdzie uznanie wśród klientów ceniących zbalansowane ujęcie ceny do jakości. Więcej informacji o produktach marki Ø NAS znajduje się na stronie www.o-nas.eu

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznych targach. Zapraszamy do śledzenia naszych nowości i oferty na stronie www oraz w kanałach Social Media.

I do zobaczenia za rok!