Tryumf Kamila Gardzielika

Podczas gali sportów walki RCP 1 w Poznaniu, licznie zgromadzeni w hali sportowej Uniwersytetu kibice pięściarstwa byli świadkami efektownych pojedynków w boksie zawodowym i K-1. Spośród pięściarzy, których mogliśmy zobaczyć tego wieczoru, wszyscy Polacy zanotowali efektowne zwycięstwa, a kolejnym sukcesem pochwalić się może podopieczny Deftransu – Kamil Gardzielik.

Kolejna zwycięska walka na zawodowym ringu ucieszyła naszego pięściarza, choć liczył on na dłuższą walkę z Gruzinem Giorgijem Jincharadze, chcąc zdobyć jak największe doświadczenie. Dobra dyspozycja Kamila Gardzielika i doskonała strategia na walkę sprawiły, że już w pod koniec pierwszej rundy potężne trafienie prawym sprawiło, że pod przeciwnikiem Kamila ugięły się nogi. Wytrwał on od gongu, ale nie odzyskał pełni sił już do końca walki. I choć zazwyczaj Gruzini zawsze dają dobre, twarde walki tym razem walka zakończyła się po trzeciej rundzie, gdy, tłumacząc się kontuzją, Gruzin postanowił już nie kontynuować walki.

Gratulujemy kolejnego spektakularnego zwycięstwa naszemu podopiecznemu i życzymy podobnego sukcesu w kolejnej walce, na początku maja.

Całą relację z gali znajdą Państwo na stronie serwisu bokser.org.