SENSO zwycięża w konkursie „Diament Meblarstwa”

Milo nam poinformować, że meble łazienkowe z kolekcji SENSO marki Defra zdobyły nagrodę “Diament Meblarstwa”  w tegorocznej edycji konkursu, organizowanej przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. 

Wizualizacja kolekcji mebli łazienkkowych SESNO - nagrodzonego tytułem Diament Meblarstwa 2019

O konkursie

Konkurs “Diament Meblarstwa” organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. Nagroda przyznawana jest produktom, które w danej kategorii i w danej klasie otrzymały największą liczbę punktów.

W tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” kolekcja SENSO marki Defra była jedną z  prawie 130 produktów, spośród których jury wyłoniło najlepsze. W skład kapituły oceniającej wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Tak szerokie grono ekspertów, reprezentujących różne dziedziny związane z przemysłem meblarskim, zapewnia bezstronność i obiektywną ocenę.

Kryteria oceny produktów

Oceniając zgłoszone produkty, kapituła konkursu brała pod uwagę wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów.

Nic więc dziwnego, że zgłoszona przez markę Defra kolekcja mebli łazienkowych SENSO zyskała ogromne uznanie jury, zwyciężając w kategorii Meble łazienkowe premium. Nieprzerwane  inwestowanie w doskonałe, przemyślane i funkcjonalne wzornictwo, które zaspokaja potrzeby użytkownika oraz wykorzystywanie najlepszej jakości materiałów i komponentów, sprawia, że produkt końcowy – meble łazienkowe, cieszą się zainteresowaniem klientów i są doceniane przez ekspertów.

Gala “Diamentu Meblarstwa”

Uroczyste wręczenie tytułu  “Diament Meblarstwa” oraz pamiątkowej statuetki, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, odbędzie się 5 grudnia w Warszawie. Już dziś zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia.

 

Poznaj kolekcję mebli łazienkowych SENSO oraz innych laureatów konkursu “Diament Meblarstwa”.