Co nas wyróżnia?5 powodów, dla których warto dołączyć
do zespołu w Deftrans Sp. z o.o.

1. STAWIAMY NA PARTNERSKIE RELACJE

Szanujemy wszystkich pracowników, bez względu na poglądy, wyznanie, kulturę. Nasze relacje międzyludzkie oparte są na szczerości, otwartości umysłu, przyjaznej komunikacji oraz dzieleniu się wiedzą.

2. OFERUJEMY RÓŻNE ŚCIEŻKI ROZWOJU I AWANSU

To, jakie stanowisko pojawi się na Twojej wizytówce za kilka lat zależy wyłącznie od Ciebie. Może będziesz liderem projektu, zespołu, a może zmienisz dział na inny? Docenimy Twój talent, zaangażowanie i chęć wprowadzania zmian.

3. ZAPEWNIAMY STABILNE ZATRUDNIENIE

Zdecydowana większość osób, która rozpoczyna u nas pracę, pozostaje z nami przez wiele lat. Zmieniają stanowiska, nie prace. Doceniamy to oddanie i lojalność tworząc szereg działań i programów dedykowanych naszym pracownikom.

4. JESTEŚMY ELASTYCZNĄ, OTWARTĄ NA ZMIANY FIRMĄ

Staramy się tworzyć taką kulturę pracy, w której człowiek i kreatywność są najważniejsze. Masz głowę pełną pomysłów? Uważasz, że lepiej skorzystać z innych narzędzi? Śmiało, jesteśmy otwarci na Twoje sugestie oraz spostrzeżenia!

5. WSPIERAMY ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Chciałbyś skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonego zespołu? Pracując u nas będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy, umiejętności i dobrych praktyk doświadczonych koleżanek i kolegów.

 

A NA KOŃCU…

To dopiero początek Twojej przygody… dołącz do Naszego zespołu i zostań częścią rodziny!

 

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej o wydarzeniach z życia Deftrans Sp. z .o.o? Zobacz, co się u nas dzieje.

Przeczytaj co U Nas słychać, znajdź Nas na Facebook


AKTUALNOŚCI