Kogo szukamyJeżeli jesteś osobą ambitną, z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzącą do pracy, posiadasz wiedzę i chcesz się rozwijać – dołącz do nas!

Obecnie szukamy pracowników na stanowiska wymienione poniżej.

icon_docMagazynier

icon_doc Mechanik

icon_doc Pracownik Gospodarczy

icon_doc Product Manager

icon_doc Export Manager (z językiem niemieckim)

icon_doc Mechanik- Technik utrzymania ruchu

 

—————–
Firma Defrans sp. z o.o. aktywnie wspiera edukacyjną działalność Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu oraz Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego KOM w Miliczu.

Jeśli jesteś osobą, która lubi pracę z dziećmi, a aktywność edukacyjna i kreatywna nie są Ci obce – dołącz już dziś do Kreatywnej KOMpanii szkoły lub KOMu! Obecnie szukamy pracowników na następujące stanowiska:

icon_doc Edukator/Animator

 

Jeśli nie interesuje Cię żadne z powyższych, a chcesz się ubiegać o pracę w naszej firmie, wypełnij formularz ogólny wybierając: Jestem zainteresowany pracą w firmie Deftrans.

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Stanowisko

Załącz cv (pdf, doc, dcx)
wybierz plik

Załącz list motywacyjny (pdf, doc, dcx)
wybierz plik

  1. funkcję Inspektora Ochrony Danych u Administratora pełni Sławomir Zieleziński, e-mail: iod@deftrans.com.pl;
  2. moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na przedstawione stanowisko;
  3. podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako: „Rozporządzenie RODO”) oraz art. 221 Kodeksu Pracy;
  4. moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego albo do czasu cofnięcia zgody, chyba że przepisy obowiązującego prawa nałożą obowiązek ich przetwarzania przez dłuższy okres.
  5. moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych;
  6. mam prawo do: dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ich przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  7. podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji;
  8. mam prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie poprzez formę elektroniczną wysyłając e-mail na adres: iod@deftrans.com.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz