1 lutego 2022
Marka NAS jeszcze bliżej użytkowników – nowa i przejrzysta strona już uruchomiona
1 lutego 2022
Marka NAS jeszcze bliżej użytkowników – nowa i przejrzysta strona już uruchomiona

Zmieniające się potrzeby klientów są w Deftrans impulsem do zmian i inwestycji w innowacyjne projekty. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, prezentujemy nową odsłonę strony internetowej dla marki NAS. Nowa witryna wiernie odzwierciedla główne wyróżniki mebli tej marki – uniwersalny design i funkcjonalność zorientowaną na użytkownika.

Oferta marki NAS obejmuje wysoce funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami meble łazienkowe. Poza kolekcjami gotowych zestawów meblowych, znajdziemy w niej również szeroki wybór mebli modułowych, umożliwiających samodzielne tworzenie dowolnych konfiguracji. Dzięki nowej witrynie, skomponowanie własnej zabudowy będzie jeszcze łatwiejsze – kilka wyszukiwarek selekcjonujących produkty, inspirująca baza zdjęć, rozbudowana część poradnikowa oraz sekcja z propozycjami gotowych setów meblowych zainspirują klienta do ułożenia własnego, unikalnego zestawu mebli.

Przykładowe aranżacje widoczne w witrynie dają możliwość odszukania wprost z nich konkretnych elementów, a rozbudowana część produktowa zapewnia dostęp do szczegółowych informacji na temat wszystkich kolekcji i brył. Znacznym ułatwieniem w wyborze poszczególnych modułów może też być możliwość skorzystania z gotowych konfiguracji, widocznych na stronie. Przy każdej z nich znajdziemy listę użytych mebli – do pobrania w formacie PDF. Dostępność wybranych produktów w okolicznych sklepach na bieżąco sprawdzimy w zakładce „Gdzie kupić”. Użytkownicy poszukający wskazówek i inspiracji docenią też blog bogaty w ciekawe artykuły na temat trendów i sposobów na urządzenie ergonomicznej łazienki, które odwołują się do konkretnych kolekcji. Z myślą o projektantach, strona oferuje poświęconą im zakładkę z użytecznymi materiałami do pobrania, dziennikarze zaś znajdą wartościowe dla siebie treści w osobnej sekcji kierowanej do mediów.

Mocną stroną nowego serwisu jest też przejrzyste menu i uproszczony design nawiązujący do energetycznego brandingu marki.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.nas-meble.pl