2 czerwca 2020
Zmiany w Deftrans – rebranding i nowa strona internetowa
2 czerwca 2020
Zmiany w Deftrans – rebranding i nowa strona internetowa

Firma Deftrans opublikowała niedawno nową stroną internetową, na której zobaczymy również odświeżoną, dynamiczną identyfikację wizualną. Witryna, oprócz atrakcyjnej szaty graficznej, zyskała szereg dodatkowych funkcjonalności ułatwiających zaznajomienie się użytkowników z wartościami i jej ofertą. Nowe logo natomiast to zwrot ku nowoczesnej i prostej formie.

Deftrans tworzy meble łazienkowe i kuchenne nie tylko na rynek rodzimy, ale także eksportuje je do ponad 30 krajów na całym świecie. Nowa strona internetowa i logotyp firmy są naturalnym następstwem rozwoju przedsiębiorstwa i wynikają z chęci dopasowania się do oczekiwań swoich odbiorców.

Serwis deftrans.com.pl to szczegółowe i skrupulatne źródło informacji na temat organizacji. Intuicyjne i uproszczone menu sprawnie poprowadzi internautę do działu związanego z historią firmy i jej specjalizacją, działalnością CSR, czy wyróżnikami poszczególnych jej marek ( Defra, NAS i Fig). Dla klientów szczególnie przydatna może okazać się zakładka „filmy instruktażowe”, w której znajdą szereg praktycznych porad dotyczących sprawnego i bezproblemowego montażu swoich mebli. „Kariera” natomiast to miejsce, w którym precyzyjnie opisano wartości firmy, proces rekrutacyjny, a także kluczowe aspekty polityki kadrowej.

Odświeżona strona internetowa stanowi wizytówkę firmy i podkreśla w szczególności jej rodzinny charakter oraz prowadzoną przez Deftrans od lat działalność prospołeczną i ekologiczną w postaci Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego i Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu.

– Nasza nowa strona internetowa i przeprowadzony rebranding Deftrans jest dla nas symbolem nowego etapu życia firmy. Chcemy otwarcie mówić o tym, jak działamy i jakie aktywności podejmujemy jako firma, by promować i rozwijać naszą piękną, ale wciąż niedocenianą krainę – Dolinę Baryczy. Jesteśmy przekonani, że nasza odświeżona witryna to dobry start ku nowej, lepszej komunikacji na temat Deftransu i jej marek, a także promocji naszych działań CSR w regionie – mówi Edyta Defratyka, wiceprezes firmy Deftrans.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy – www.deftrans.com.pl