MEBLE ŁAZIENKOWE

ponadczasowa funkcjonalność

Zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Bo łazienka to przestrzeń, która nie uznaje kompromisów.

MEBLE ŁAZIENKOWE

ponadczasowa funkcjonalność

Zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Bo łazienka to przestrzeń, która nie uznaje kompromisów.

Przekuwamy idee
w niezwykłe marki

Meble to nie tylko element wystroju wnętrz, czy miejsce do przechowywania. To styl życia i sposób wyrażenia siebie w przestrzeni, w której żyjemy i która powinna być do nas dobrze dopasowana. Każdy z nas tworzy ją na swój własny sposób. Dlatego stworzyliśmy trzy wyjątkowe marki mebli z myślą o zróżnicowanych wnętrzach, gustach i potrzebach.

meble łazienkowe

Projektując kolekcje mebli Defra stawiamy na detale oraz nietuzinkową formę. Jednak design to dla nas nie tylko wygląd zewnętrzny. W łazience równie ważna jest trwałość, ergonomia i wygoda użytkowania.

meble łazienkowe 

Ponadczasowe wzornictwo, funkcjonalne rozwiązania systemowe pomogą Ci zaaranżować wygodną łazienkę i dzięki temu dobrze rozpocząć i zakończyć każdy dzień.

meble kuchenne

Kuchnia to serce każdego domu. Miejsce, w którym przebywamy czasami częściej, niż w salonie. Meble FIG sprawią, że spojrzysz na nią zupełnie z innej perspektywy.

FABRYKA

Nowoczesny
park maszynowy

Systematyczna modernizacja i inwestycje w park maszynowy pozwalają nie tylko sukcesywnie zwiększać ilość wyprodukowanych mebli. Ich efektem jest precyzja, która przekłada się na finalne wykończenie i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki nim stale podwyższamy także standardy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia naszych pracowników.

zobacz galerię 

ŚRODOWISKO

Ekologicznie świadomi

Inwestycje w nowoczesny park maszynowy, najnowsze technologie produkcji, dbałość o najwyższy standard w zakresie ochrony środowiska to nasze priorytety. Jako jedyna polska firma w branży sanitarnej posiadamy ultranowoczesny reduktor CEFLA TIF-40, który pozwala skutecznie ograniczyć emisję lotnych związków organicznych, powstających w procesie lakierowania. Dzięki temu produkcja naszych mebli nie wpływa negatywnie na środowisko i zdrowie ludzi.

dowiedz się więcej

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Dumni z naszych mebli,
odpowiedzialni za nasz region

Wierzymy, że mądry i odpowiedzialny biznes w XXI wieku to nie tylko produkcja i sprzedaż. Dziś firma reprezentuje przede wszystkim filozofię jej założycieli, jest ich pierwszą i zarazem najlepszą wizytówką.

Deftrans od kilkunastu już lat dumnie wspiera lokalną kulturę i edukację, dzięki stworzeniu dwóch unikalnych na skalę krajową obiektów: Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego KOM oraz Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren.

Loftowe wnętrza dawnej fabryki bombek w Miliczu posłużyły do kreacji przestrzeni idealnej do kreatywnego myślenia i pracy twórczej. Nowoczesne progamy edukacyjne oraz Komnata Bombki czynią go miejscem wręcz koniecznym do odwiedzenia!

Niezwykły budynek opustoszałej fabryki bombek, zaadoptowany do stworzenia wyjątkowej placówki edukacyjnej. To szkoła, która w nowoczesny sposób uczy i uwrażliwia dzieci na otaczające ich środowisko i kulturę.

Wyjątkowe wzornictwo

Staramy się, aby tworzone przez nas meble nie tylko pięknie wyglądały, ale także przetrwały „próbę czasu”. Wyznajemy zasadę, że dobry projekt to taki, który dostarczy tych samych estetycznych doznań zarówno dziś, jak i po upływie wielu lat.

ZAPROJEKTOWANE z dbałością

design w łazience

Łazienka to bardzo wymagające wnętrze. Podwyższona wilgotność, ograniczona przestrzeń. Mebel łazienkowy musi więc być zbalansowanym połączeniem estetyki, wytrzymałości i zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Co u nas słychać?

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży i śledź nasze najnowsze publikacje.

Amerykanie chcą polskiego designu! Deftrans na targach IBS w Las Vegas

Amerykanie chcą polskiego designu! Deftrans na targach IBS w Las Vegas

W tym roku na targach IBS w LAS Vegas nie zabrakło mocnego, polskiego akcentu! Swoje najlepsze projekty zaprezentowali topowi producenci polskiej branży wykończenia wnętrz, a wśród nich Deftrans – wiodący producent mebli łazienkowych. Polskie stoisko wzbudziło duże zainteresowanie, co świadczy o coraz większej otwartości klientów amerykańskich na europejski design.