PRACUJ Z NAMI

kariera

dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto podjąć z nami wpsółpracę i jak przebiega proces rekrutacji

PRACUJ Z NAMI

kariera

dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto podjąć z nami wpsółpracę i jak przebiega proces rekrutacji

Kim jesteśmy?

Nasz sukces to zaangażowanie blisko 700 wyjątkowych osób. Wielu z nich jest z nami od początku powstania firmy, a dzisiaj stanowi fundament naszego przedsiębiorstwa.

Jako jeden z największych pracodawców w regionie, tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się dobrze i mogą w pełni wykorzystać swój potencjał. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą – tworzymy stabilne miejsce pracy, działamy w oparciu o jasne, przejrzyste zasady w ramach profesjonalnej struktury organizacyjnej.

Nasza troska o pracowników i tworzenie nowych, przyjaznych miejsc pracy, została doceniona wyróżnieniami w konkursie „Kreator miejsc pracy”, organizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

DLACZEGO WARTO

pracować z nami?

Deftrans to przede wszystkim ludzie. Większość naszych pracowników pracuje z nami od lat. Doceniamy to oddanie i lojalność tworząc szereg działań i programów dedykowanych naszym pracownikom.

Dlatego, jeżeli:

 • masz pozytywną energię, cechuje Cię otwartość i optymizm
 • lubisz pracować z ludźmi
 • szukasz firmy, która pozwoli Ci na wszechstronny rozwój
 • jeśli ważne dla ciebie są takie wartości jak odpowiedzialność, praca zespołowa, wzajemny szacunek, rozwój,

to Deftrans będzie
DOSKONAŁYM WYBOREM

DLA CIEBIE!

to Deftrans będzie
DOSKONAŁYM WYBOREM

DLA CIEBIE!

CO MOŻEMY

Ci zaoferować?

ROZWÓJ

dzięki współpracy z wysoce wykwalifikowanym zespołem wspieramy rozwój indywidualnych kompetencji

WSPARCIE

inwestujemy w ludzi, doceniając ich otwartość, zaangażowanie oraz pomysły

STABILNE ZATRUDNIENIE

zdecydowana większość osób, która rozpoczyna u nas pracę, zostaje z nami na lata

5 powodów

dla których warto do nas dołączyć

1. Stawiamy na partnerskie relacje

Szanujemy wszystkich pracowników, bez względu na poglądy, wyznanie, kulturę. Nasze relacje międzyludzkie oparte są na szczerości, otwartości umysłu, przyjaznej komunikacji oraz dzieleniu się wiedzą.

2. OFERUJEMY RÓŻNE ŚCIEŻKI 
ROZWOJU I AWANSU

To, jakie stanowisko pojawi się na Twojej wizytówce za kilka lat zależy wyłącznie od Ciebie. Może będziesz liderem projektu, zespołu, a może zmienisz dział na inny? Docenimy Twój talent, zaangażowanie i chęć wprowadzania zmian.

3. ZAPEWNIAMY STABILNE ZATRUDNIENIE

Zdecydowana większość osób, która rozpoczyna u nas pracę, pozostaje z nami przez wiele lat. Zmieniają stanowiska, nie prace. Doceniamy to oddanie i lojalność tworząc szereg działań i programów dedykowanych naszym pracownikom.

4. JESTEŚMY ELASTYCZNĄ,
OTWARTĄ NA ZMIANY FIRMĄ

Staramy się tworzyć taką kulturę pracy, w której człowiek i kreatywność są najważniejsze. Masz głowę pełną pomysłów? Uważasz, że lepiej skorzystać z innych narzędzi? Śmiało, jesteśmy otwarci na Twoje sugestie oraz spostrzeżenia!

5. WSPIERAMY ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Chciałbyś skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonego zespołu? Pracując u nas będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy, umiejętności i dobrych praktyk doświadczonych koleżanek i kolegów.

A NA KOŃCU…

To dopiero początek Twojej przygody… dołącz do Naszego zespołu i zostań częścią rodziny!

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś osobą ambitną, z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzącą do pracy, posiadasz wiedzę i chcesz się rozwijać – dołącz do nas!

Obecnie szukamy pracowników na stanowiska wymienione poniżej.

Specjalista ds. Zakupów (Odolanów)

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk (Odolanów)

Specjalista ds. Technologii (Odolanów)

Pracownik produkcji (Odolanów)

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości (Odolanów)

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Milicz)

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim (Milicz)

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim (Milicz)

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim (praca hybrydowa)

Pracownik produkcji (Jedlanka)

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu (Jedlanka)

Młodszy Informatyk (Jedlanka)

Handlowiec w Dziale Eksportu

Przedstawiciel Handlowy Marki Premium

—————–

Firma Defrans sp. z o.o. aktywnie wspiera edukacyjną działalność Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu oraz Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego KOM w Miliczu.
Jeśli jesteś osobą, która lubi pracę z dziećmi, a aktywność edukacyjna i kreatywna nie są Ci obce – dołącz już dziś do Kreatywnej KOMpanii szkoły lub KOMu! Obecnie szukamy pracowników na następujące stanowiska:

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

kilka słów na temat procesu rekrutacji

ETAP I

Wybieramy kandydatów
spełniających kryteria

Nadesłana przez Ciebie aplikacja (CV, list motywacyjny) trafia do działu HR, w którym rozpatrujemy ją pod kątem wymagań i oczekiwań przedstawionych w profilu stanowiska. Na tym etapie przyglądamy się Twojemu dotychczasowemu doświadczeniu, wykształceniu, kwalifikacjom oraz analizujemy list motywacyjny. Rekruter kontaktuje się wówczas tylko z wybranymi kandydatami.

Wskazówka:
Pamiętaj, aby CV nie posiadało błędów ortograficznych ani stylistycznych.

ETAP II

POZNAJEMY SIĘ

W spotkaniu udział weźmie osoba z działu HR, z którą będziesz mógł porozmawiać o pracy, która Cię interesuje. Będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o Twoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym i praktycznych umiejętnościach. Dlatego możesz spodziewać się pytań związanych z Twoimi celami, aspiracjami zawodowymi, motywacją do pracy oraz oczekiwaniami wobec stanowiska, na które aplikujesz.

Wskazówka:
W trakcie rozmowy zachęcamy, abyś zadawał nam pytania dotyczące firmy, codziennej pracy, naszych produktów, czy możliwości rozwoju. To dla nas ważne, bo wierzymy, że spotkanie z Tobą, to szansa dla obu stron na wzajemne poznanie się.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, proces rekrutacji i selekcji może przebiegać różnie. Twój przyszły przełożony może poprosić Cię np. o: rozwiązanie zadań dotyczących danego obszaru, zapyta o zagadnienia z wiedzy specjalistycznej, a możesz też wziąć udział w sesji AC – assessment centre (definicję i opis metody znajdziesz TU). W ten właśnie sposób zyskujesz na tym także Ty – pracując u nas możesz liczyć na wiedzę i umiejętności swoich współpracowników.

Jeżeli sytuacja tego wymaga spotykamy się po raz drugi.

ETAP III

Obiecana informacja zwrotna

Wiemy, że jest to dla Ciebie ważne! Dla nas też:)
Decyzję o propozycji współpracy z najlepszym kandydatem podejmuje bezpośredni przełożony w konsultacji z wszystkimi osobami, które uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Nawet jeśli nie otrzymasz od nas propozycji współpracy, po spotkaniu nie zostawimy Cię bez informacji na temat wyników procesu rekrutacji.

A później…. odetchnij z ulgą. Prawdopodobnie jesteś już częścią zespołu.

Chciałbyś aplikować
na inne stanowisko?

Jeśli nie interesuje Cię żadne z powyższych stanowisk, a chcesz się ubiegać o pracę w naszej firmie, wypełnij formularz ogólny wybierając: Jestem zainteresowany pracą w firmie Deftrans.

  imię (wymagane)

  nazwisko (wymagane)

  adres email (wymagane)

  telefon (wymagane)

  stanowisko

  załącz cv (pdf, doc, dcx)

  załącz list motywacyjny (pdf, doc, dcx)

  1. funkcję Inspektora Ochrony Danych u Administratora pełni Sławomir Zieleziński, e-mail: iod@deftrans.com.pl;
  2. moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na przedstawione stanowisko;
  3. podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako: „Rozporządzenie RODO”) oraz art. 221 Kodeksu Pracy;
  4. moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego albo do czasu cofnięcia zgody, chyba że przepisy obowiązującego prawa nałożą obowiązek ich przetwarzania przez dłuższy okres.
  5. moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych;
  6. mam prawo do: dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ich przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  7. podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji;
  8. mam prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie poprzez formę elektroniczną wysyłając e-mail na adres: iod@deftrans.com.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.