PRACUJ Z NAMI

kariera

dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto podjąć z nami współpracę i jak przebiega proces rekrutacji

PRACUJ Z NAMI

kariera

dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto podjąć z nami wpsółpracę i jak przebiega proces rekrutacji

Kim jesteśmy?

Nasz sukces to zaangażowanie blisko 600 wyjątkowych osób. Wielu z nich jest z nami od początku powstania firmy, a dzisiaj stanowi fundament naszego przedsiębiorstwa.

Jako jeden z największych pracodawców w regionie, tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się dobrze i mogą w pełni wykorzystać swój potencjał. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą – tworzymy stabilne miejsce pracy, działamy w oparciu o jasne, przejrzyste zasady w ramach profesjonalnej struktury organizacyjnej.

Nasza troska o pracowników i tworzenie nowych, przyjaznych miejsc pracy, zostały docenione wyróżnieniami w konkursie „Kreator miejsc pracy”, organizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

DLACZEGO WARTO

pracować z nami?

Deftrans to przede wszystkim ludzie. Większość naszych pracowników pracuje z nami od lat. Doceniamy to oddanie i lojalność tworząc szereg działań i programów dedykowanych naszym pracownikom.

Dlatego, jeżeli:

 • masz pozytywną energię, cechuje Cię otwartość i optymizm,
 • lubisz pracować z ludźmi,
 • szukasz firmy, która pozwoli Ci na wszechstronny rozwój,
 • jeśli ważne dla Ciebie są takie wartości jak odpowiedzialność, praca zespołowa, wzajemny szacunek i rozwój

to Deftrans będzie
DOSKONAŁYM WYBOREM

DLA CIEBIE!

to Deftrans będzie
DOSKONAŁYM WYBOREM

DLA CIEBIE!

CO MOŻEMY

Ci zaoferować?

ROZWÓJ

dzięki współpracy z wysoce wykwalifikowanym zespołem wspieramy rozwój indywidualnych kompetencji

WSPARCIE

inwestujemy w ludzi, doceniając ich otwartość, zaangażowanie oraz pomysły

STABILNE ZATRUDNIENIE

zdecydowana większość osób, która rozpoczyna u nas pracę, zostaje z nami na lata

PAKIET BENEFITÓW

dla naszych pracowników mamy zestaw korzyści, które czynią pracę u nas o wiele przyjemniejszą

Benefity, które zyskujesz pracując u nas!

 • finansowe dodatki okolicznościowe na Boże Narodzenie i Wielkanoc dla każdego pracownika.
 • wczasy pod gruszą, czyli dodatek urlopowy dla każdego pracownika.
 • dodatek stażowy – za każdy przepracowany rok, pracownik otrzymuje dodatek w wysokości 1% wynagrodzenia.
 • inwestujemy w rozwój pracownika – chętnie dofinansowujemy naukę i szkolenia, które pozwalają podnieść kompetencje pracowników i pomóc w codziennej pracy w DEFTRANS.
 • premia wydajnościowa przyznawana pracownikom całych działów.
 • program poleceń pracowniczych Polecasz + Pomagasz = Zarabiasz (PPZ) – za polecenie dobrego pracownika otrzymuje się premię finansową.
 • program sugestii pracowniczych – pozwala każdemu pracownikowi mieć realny wpływ na życie firmy. Jeżeli pracownik zgłosi pomysł, który pomoże zmienić firmę na lepsze, otrzyma premię finansową.
 • szerokie możliwości awansu pionowego – na wyższe stanowiska.
 • szerokie możliwości awansu poziomego, czyli strukturalnego. Jeżeli pracownik chciałby zmienić dział, w którym pracuje, bo czuje, że lepiej spełniałby się w na innym stanowisku, firmowy dział personalny wspiera go w przebranżowieniu. Zdarza się też, że dział personalny sam proponuje zmianę lub dopasowanie stanowiska do naturalnych predyspozycji i kompetencji, gdy zaobserwuje, że dana osoba mogłaby lepiej sprawdzić się w innym dziale. Po prostu staramy się, aby naszym pracownikom było u nas dobrze i zostali z nami możliwie jak najdłużej.
 • komfortowe warunki pracy – pracownicy produkcyjni pracują na świetnym jakościowo sprzęcie w nowoczesnym parku maszynowym. Pracownicy biurowi mają do dyspozycji dobrej jakości sprzęt komputerowy i multimedialny oraz świetnie wyposażone biurowce. Części socjalne, biura i przestrzenie zielone są estetycznie zaaranżowane, bo przecież w ładnym otoczeniu przebywa się dużo chętniej i lepiej się pracuje.
 • program ubezpieczeń grupowych – każdy pracownik może do niego przystąpić na bardzo korzystnych warunkach.
 • odległości nie są dla nas przeszkodą – dla pracowników kadry zarządzającej oferujemy noclegi w wysokiej jakości hotelach pracowniczych w Miliczu i Jedlance oraz dofinasowanie do wynajmu mieszkań.
 • elastyczny czas pracy dla pracowników biurowych – pracę można rozpocząć między 7.00 a 9.00 i być na miejscu przez kolejne 8 godzin. To pozwala dopasować rytm pracy do indywidualnej wydajności oraz rodzinnej logistyki.
 • polityka równościowa, w którą mocno angażuje się zarząd DEFTRANS. Jednym z jej elementów są równe płace – u nas kobiety i mężczyźni zarabiają tyle samo na równorzędnych stanowiskach. Wspieramy też kobiety w kwestiach awansowania, często powierzając w ich ręce stanowiska stereotypowo uważane za męskie, jak liderka szlifierni, liderka maszynowni, kierowniczka magazynku czy koordynatorka produkcji.
 • dbamy też o dzieci naszych pracowników. Częścią Deftrans jest Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu, kształcąca dzieci w duchu demokratycznym i równościowym. Każdy z pracowników może zapisać do niej swoje dziecko, a za czesne zapłaci 0 zł. Darmowy jest także udział w letnich półkoloniach, które oferują bardzo bogaty program kreatywny i rekreacyjny – tutaj rodzice muszą zapłacić jedynie za wyżywienie. W szkole oraz w Kreatywnym Obiekcie Multimedialnym odbywają się warsztaty kreatywne dla dzieci, a dzieci pracowników DEFRANS mogą wziąć w nich udział na preferencyjnych warunkach cenowych.
 • lubimy obchodzić jubileusze pracy – każdą taką okazję świętujemy nagradzając pracownika nagrodą pieniężną i prawdziwym szampanem.
 • duży parking pracowniczy z gwarancją miejsca dla każdego pracownika, zlokalizowany bardzo blisko miejsca pracy.
 • dobra kawa i herbata bez limitów – czeka na wszystkich pracowników w zadbanym pomieszczeniu socjalnym.

 

 

5 powodów

dla których warto do nas dołączyć

1. Stawiamy na partnerskie relacje

Szanujemy wszystkich pracowników, bez względu na poglądy, wyznanie, kulturę. Nasze relacje międzyludzkie oparte są na szczerości, otwartości umysłu, przyjaznej komunikacji oraz dzieleniu się wiedzą.

2. OFERUJEMY RÓŻNE ŚCIEŻKI 
ROZWOJU I AWANSU

To, jakie stanowisko pojawi się na Twojej wizytówce za kilka lat zależy wyłącznie od Ciebie. Może będziesz liderem projektu, zespołu, a może zmienisz dział na inny? Docenimy Twój talent, zaangażowanie i chęć wprowadzania zmian.

3. ZAPEWNIAMY STABILNE ZATRUDNIENIE

Zdecydowana większość osób, która rozpoczyna u nas pracę, pozostaje z nami przez wiele lat. Zmieniają stanowiska, nie prace. Doceniamy to oddanie i lojalność tworząc szereg działań i programów dedykowanych naszym pracownikom.

4. JESTEŚMY ELASTYCZNĄ,
OTWARTĄ NA ZMIANY FIRMĄ

Staramy się tworzyć taką kulturę pracy, w której człowiek i kreatywność są najważniejsze. Masz głowę pełną pomysłów? Uważasz, że lepiej skorzystać z innych narzędzi? Śmiało, jesteśmy otwarci na Twoje sugestie oraz spostrzeżenia!

5. WSPIERAMY ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Chciałbyś skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonego zespołu? Pracując u nas będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy, umiejętności i dobrych praktyk doświadczonych koleżanek i kolegów.

A NA KOŃCU…

To dopiero początek Twojej przygody… dołącz do Naszego zespołu i zostań częścią rodziny!

Kogo szukamy?

Product Manager (Odolanów)

Przedstawiciel Handlowy (województwo łódzkie i świętokrzyskie)

Kierowniczka/Kierownik Produkcji (Odolanów)

Kierowniczka/Kierownik Produkcji (Jedlanka)

Specjalista / Specjalistka ds. rozkroju (Odolanów)

Pracownik / Pracownica sezonowa (Odolanów i Jedlanka)

Pracownica / Pracownik produkcji (Jedlanka)

Pracownica / Pracownik produkcji (Odolanów)

—————–

Firma Defrans sp. z o.o. aktywnie wspiera edukacyjną działalność Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu oraz Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego KOM w Miliczu.
Jeśli jesteś osobą, która lubi pracę z dziećmi, a aktywność edukacyjna i kreatywna nie są Ci obce – dołącz już dziś do Kreatywnej KOMpanii szkoły lub KOMu!

Sprawdź szczegóły:

Społeczna Szkoła Podstawowa

Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny

 

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

kilka słów na temat procesu rekrutacji

ETAP I

Wybieramy kandydatów
spełniających kryteria

Nadesłane CV trafiają do działu personalnego, w którym są rozpatrywane pod kątem wymagań i oczekiwań przedstawionych w profilu stanowiska. Rekruter uważnie przygląda się doświadczeniu, wykształceniu i kwalifikacjom. Po pierwszej selekcji, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wskazówka:
Pamiętaj, aby CV nie posiadało błędów ortograficznych ani stylistycznych.

ETAP II

POZNAJEMY SIĘ

W rozmowie rekrutacyjnej bierze udział kandydat, osoba z działu personalnego oraz kierownik lub dyrektor działu, do którego poszukujemy pracownika. Podczas rekrutacji na decyzyjne lub kluczowe stanowiska do spotkania może dołączyć też osoba z zarządu.

Staramy się, aby cała rozmowa przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Spotkanie zaczynamy od podania szczegółowych informacji o proponowanym stanowisku oraz o naszych oczekiwaniach wobec kandydata. Chcemy jak najwięcej dowiedzieć się o kandydacie, jego doświadczaniu i umiejętnościach. Rekruter może poprosić kandydata o rozwiązanie zadań dotyczących danego obszaru i wymagających wiedzy specjalistycznej. Możemy sprawdzić znajomość języka obcego, jeśli jest on niezbędny do wykonywania pracy. Lubimy też pytać o motywację do pracy, o zawodowe cele i aspiracje oraz o oczekiwania wobec nas, jako pracodawcy.

Staramy się, aby rekrutacja zakończyła się na jednej rozmowie. Jeśli jednak coś wymaga doprecyzowania, możemy zaprosić na drugie spotkanie, po którym podejmiemy ostateczną decyzję.

Wskazówka:
W trakcie rozmowy zachęcamy, abyś zadawał nam pytania dotyczące firmy, codziennej pracy, naszych produktów, czy możliwości rozwoju. To dla nas ważne, bo wierzymy, że spotkanie z Tobą, to szansa dla obu stron na wzajemne poznanie się.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, proces rekrutacji i selekcji może przebiegać różnie. Twój przyszły przełożony może poprosić Cię np. o: rozwiązanie zadań dotyczących danego obszaru, zapyta o zagadnienia z wiedzy specjalistycznej, a możesz też wziąć udział w sesji AC – assessment centre (definicję i opis metody znajdziesz TU). W ten właśnie sposób zyskujesz na tym także Ty – pracując u nas możesz liczyć na wiedzę i umiejętności swoich współpracowników.

ETAP III

Obiecana informacja zwrotna

Wiemy, że jest to dla Ciebie ważne! Dla nas też:)

Decyzję o propozycji współpracy z wybranym kandydatem podejmuje bezpośredni przełożony w konsultacji z wszystkimi osobami, które uczestniczyły w rekrutacji.

O wyniku informujemy o tym w bezpośredniej rozmowie. Pozostali kandydaci również dostają od nas informację o wyniku rekrutacji.

A później…. odetchnij z ulgą. Prawdopodobnie jesteś już częścią zespołu.

Chciałbyś aplikować
na inne stanowisko?

Jeśli nie interesuje Cię żadne z powyższych stanowisk, a chcesz się ubiegać o pracę w naszej firmie, wypełnij formularz ogólny wybierając: Jestem zainteresowany pracą w firmie Deftrans.

  imię (wymagane)

  nazwisko (wymagane)

  adres email (wymagane)

  telefon (wymagane)

  stanowisko

  załącz cv (pdf, doc, dcx)

  załącz list motywacyjny (pdf, doc, dcx)

  1. funkcję Inspektora Ochrony Danych u Administratora pełni Sławomir Zieleziński, e-mail: iod@deftrans.com.pl;

  2. moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na przedstawione stanowisko;

  3. podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako: „Rozporządzenie RODO”) oraz art. 221 Kodeksu Pracy;

  4. moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego albo do czasu cofnięcia zgody, chyba że przepisy obowiązującego prawa nałożą obowiązek ich przetwarzania przez dłuższy okres.

  5. moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych;

  6. mam prawo do: dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ich przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

  7. podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji;

  8. mam prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie poprzez formę elektroniczną wysyłając e-mail na adres: iod@deftrans.com.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.