24 czerwca 2024
Bryły Defra już dostępne w CAD Decor i w CAD Decor PRO w bazie „Deftrans Meble Łazienkowe”
24 czerwca 2024
Bryły Defra już dostępne w CAD Decor i w CAD Decor PRO w bazie „Deftrans Meble Łazienkowe”

Miło nam poinforomować, że zaktualizowaliśmy bazę mebli Defra w CAD Decor i w CAD Decor PRO. Nasze bryły są dostępne w bazie o nazwie  “DEFTRANS MEBLE ŁAZIENKOWE 2024”.

W nowej, zaktualizowanej bazie znajdziecie między innymi:

 • Unikatowe rozwiązania

Baza zawiera nie tylko pojedyncze meble, ale również wyjątkowe propozycje gotowych setów mebli modułowych. Dzięki temu rozwiązaniu, przygotowanie projektów jest jeszcze prostsze i szybsze.

  • Szczegółowe modele

  W naszej bazie znalazły się bardzo dokładnie odwzorowane komponenty szafek, co umożliwia tworzenie wizualizacji z otwartymi meblami. Dodatkowo, w ramach każdej kolekcji w jednym folderze znajdą Państwo wszystkie pasujące do niej elementy, co znacznie przyspieszy proces projektowania.

   • Stempelki do zmian kolorów

    Do bazy dodaliśmy również stempelki z kolorystyką dostosowaną do oferty, co pozwala na tworzenie jeszcze bardziej realistycznych projektów.

   Nowa baza jest dostępna na stronie Defra w zakładce Strefa Projektanta.

   Zachęcamy do korzystania z najnowszej bazy Deftrans i eksperymentowania w projektach. Aktualizacja jest dostępna w środowisku CAD Decor oraz CAD Decor PRO, a także na stronie www.defra.pl w zakładce Strefa Architekta.

   W najbliższym czasie planujemy rozszerzenie bazy również o kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych do samodzielnego montażu.