12 listopada 2020
Deftrans obejmuje patronatem młodego, utalentowanego sportowca!
12 listopada 2020
Deftrans obejmuje patronatem młodego, utalentowanego sportowca!

Jako jeden z największych pracodawców w regionie, doceniamy i rozwijamy talenty. Angażujemy się także w lokalne inicjatywy, a jedną z nich jest wspieranie ambitnych, młodych mieszkańców. Wśród nich znalazł się utalentowany sportowiec – Michał Wójcik.

Ten młody długodystansowy biegacz, który swoją karierę rozpoczął w roku 2018, gdzie mając 19 lat już w pierwszym swoim biegu, zajął 4 miejsce w klasyfikacji OPEN oraz 1 miejsce w kategorii do lat 20. Od tamtego momentu aktywne treningi przyczyniły się do dalszego rozwoju sportowca i uzyskiwaniem coraz lepszych wyników w kolejnych zawodach.

W czerwcu 2019 Michał Wójcik podjął współpracę z Trenerem Jackiem Wośkiem, jednym z najlepszych Trenerów biegaczy długodystansowych w Polsce i tym samym dołączył do grupy „Wosiek Team”, która do tej pory odnosi wiele sukcesów na arenie krajowej.

Obecnie nasz podopieczny jest mistrzem powiatu milickiego i zawodnikiem KS AZS AWF Wrocław, a jego średnia miesięczna biegów wynosi ok 400 km!

Deftrans będzie aktywnie wspierać i motywować swojego podopiecznego w przygotowaniach do kolejnych zawodów. Życzymy mu wytrwałości i wielu sukcesów sportowych.