24 października 2023
Diament Meblarstwa 2024 dla kolekcji FIORA!
24 października 2023
Diament Meblarstwa 2024 dla kolekcji FIORA!

FIORA, nowa kolekcja marki NAS, zdobyła nagrodę Diament Meblarstwa w kategorii: strefa łazienki – meble – klasa standard. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że to kolejny Diament Meblarstwa, jaki otrzymały nasze kolekcje meblowe. Dla nas jest to też znak, że nasze meble niezmiennie trzymają wysoki poziom wzorniczy oraz są doskonale ocenianie przez klientów i specjalistów.

Łazienka w stylu loft

Meble z kolekcji FIORA zaprojektowano z myślą o wielbicielach nowoczesnego designu, którzy marzą o nowoczesnej i estetycznej łazience w loftowym stylu. W zestawie dostępne są meble w dwóch wybarwieniach – eleganckiej czerni oraz połączeniu czerni z dekorem w kolorze dębu złotego. Aranżując łazienkę można zdecydować się na jeden wariant kolorystyczny lub odważny mariaż dwóch wybarwień. Czarne meble FIORA to znakomita opcja do wyrazistych industrialnych aranżacji. Meble FIORA w odcieniu dębu złotego pozwolą stworzyć loftowy wystrój w przytulniejszej wersji.

Niezaprzeczalną ozdobą mebli Fiora są czarne, perforowane fronty wykonane z metalu. Drzwi posiadają ciekawą strukturę i świetnie prezentują się w połączeniu z metalowymi nóżkami. Minimalistyczne uchwyty dopełniają design, jednocześnie nie przytłaczając charakterystycznego stylu mebli.

Funkcjonalność też ma znaczenie

W kolekcji dostępnych jest sześć brył, które umożliwiają wygodną aranżację łazienki. Szczególnie ciekawe są szafki, które można zaaranżować na dwa sposoby – jako klasyczną komodę łazienkową lub szafkę pod umywalkę nablatową. Ich wnętrze kryje sporą przestrzeń do przechowywania najróżniejszych łazienkowych akcesoriów. Szafki dostępne są w dwóch szerokościach – 70 oraz 100 cm. Uzupełnieniem kolekcji jest głęboki i pojemny słupek łazienkowy, w którym bez problemu zmieszczą się większe rzeczy, np. zestaw ręczników czy wysokie pojemniki.

Korpusy mebli wykonano z wysokiej jakości płyty laminowanej. Drzwi, nóżki oraz uchwyty są metalowe, a więc odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu w czystości. Ciche i łagodne domykanie zapewnia system soft close. Drzwi w słupku można zamontować na prawej lub lewej stronie mebla, co pozwala dopasować układ do indywidualnych potrzeb.

 

Zobacz nagrodzoną kolekcję na stronie marki NAS.