8 sierpnia 2023
Lamelowe nowości meblowe w ofercie marki NAS
8 sierpnia 2023
Lamelowe nowości meblowe w ofercie marki NAS

W ofercie marki NAS pojawiły się dwie kolekcje mebli z modnymi lamelami na froncie. Kolekcję DELANO zaprojektowano w przytulnym odcieniu dekoru imitującego drewno. Natomiast meble NERO w całości zaplanowano w czarnym macie. Design obu kolekcji skutecznie przyciąga wzrok i pozwala stworzyć oryginalną aranżację nowoczesnej łazienki.  

Lamele w odcieniu drewna

Meble łazienkowe z lamelami na froncie to wyjątkowy przykład harmonijnego połączenia funkcjonalności i designu. Lamele nadają wnętrzu wyrazistość, a meblom ciekawą teksturę, charakter i wrażenie głębi. Meble z lamelami w kolorze naturalnego drewna, jak w kolekcji DELANO, dodatkowo wprowadzają do łazienki dużo ciepła i przytulności.

Czarne lamele do zdecydowanych aranżacji

W łazienkach o wyrazistym i nieco bardziej surowym charakterze, doskonale sprawdzą się meble z czarnymi lamelami, takie jak te dostępne w kolekcji NERO. Stanowią one wspaniałe uzupełnienie dla łazienek inspirowanych stylem loftowym czy dark nordic, który jest ciemniejszym odzwierciedleniem popularnego skandynawskiego designu. Wybór czarnych mebli do łazienki to gwarancja, że wpiszą się one w każdą nowoczesną aranżację, zmieniając całkowicie wygląd nawet najprostszej łazienki.

Przemyślana konstrukcja

Kolekcje NERO i DELANO oferują podwyższony standard szuflad – wyposażono je w solidne, metalowe boki i system cichego domykania Soft Close. W obu seriach, szafki podumywalkowe można uzupełnić o umywalkę meblową lub nablatową. W przypadku drugiej opcji, blat wokół umywalki można wykorzystać do przechowywania ulubionych kosmetyków oraz wyeksponowania dekoracji.

 

Zobacz więcej na stronie marki NAS – www.nas-meble.pl