31 marca 2021
Marka Defra
w nowej odsłonie
31 marca 2021
Marka Defra
w nowej odsłonie

W 2021. rok marka Defra weszła z odświeżoną ofertą produktową, nowym brandingiem i przyjazną użytkownikom stroną internetową. Witryna www łączy estetykę z funkcjonalnością – jest nowoczesna i zaprojektowana zgodnie z zasadami User Experience Design. Nowa strona internetowa także jasno komunikuje o wartościach marki, jej misji oraz odmienionej stylistyce produktów.

 

Defra prezentuje w serwisie aktualny, skrupulatnie opracowywany wizerunek. To wizytówka i odzwierciedlenie wartości, z którymi identyfikuje się marka oraz trendów, którymi się inspiruje. Strona defra.pl to precyzyjne i szczegółowe źródło wszelkich informacji na temat marki i jej produktów. Każda z kolekcji została szczegółowo opisana, również pod względem zastosowanej w niej technologii.

Komunikacja nowej witryny skupia się wokół produktów z linii Defra Compose Collections, które dają pełną dowolność tworzenia zestawów mebli łazienkowych idealnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Na stronie znajdziemy również szereg innych nowości. Serwis został po brzegi wypełniony inspirującymi zdjęciami aranżacyjnymi, które stanowią odzwierciedlenie panujących trendów łazienkowych. Odbiorców zaskoczą niebanalne wnętrza w przeróżnych stylach, kolekcje mebli w najmodniejszych kolorach, nowe modele umywalek, czy szeroka oferta blatów o ciekawych strukturach.

Mocną stroną nowego serwisu jest uproszczone menu, z którego łatwo przejdziemy do informacji dotyczących poszczególnych kolekcji, pobierzemy katalogi czy dotrzemy do aktualności. W architekturze strony przewidziano również blog, w którym będą pojawiać się wartościowe treści, zarówno te inspiracyjne, jak i poradnikowe, oraz zdjęcia będące inspiracją dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań łazienkowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej marki Defra – www.defra.pl