6 listopada 2020
METRO SYSTEM laureatem konkursu „Diament Meblarstwa 2021”
6 listopada 2020
METRO SYSTEM laureatem konkursu „Diament Meblarstwa 2021”

Miło nam poinformować, że Jury branżowego konkursu „Diament Meblarstwa 2021” doceniło kolekcję METRO SYSTEM marki NAS, przyznając jej główną nagrodę w kategorii strefa łazienki, w klasie standard.

Wytycznymi kapituły – jak co roku – była ocena produktów pod względem wzornictwa i zgodności z aktualnymi trendami, innowacyjności oraz zaawansowania technologicznego. Wchodzący w skład Jury m.in. architekci, projektanci wnętrz, jak również przedstawiciele mediów i eksperci branży meblarskiej docenili wyjątkowe walory kolekcji mebli łazienkowych METRO SYSTEM, pozwalającej na urządzenie przestrzeni łazienkowej zgodnie z potrzebami i stylem życia jej użytkowników.

Ta modułowa kolekcja rozwiązuje problemy małych, nieustawnych łazienek, pozwala też na aranżowanie przemyślanych, niebanalnych i przestronniejszych przestrzeni. Zaprojektowane w duchu personalizacji meble można ze sobą swobodnie łączyć i zestawiać, tworząc komfortową i stylową przestrzeń. Zastosowane w meblach nowoczesne systemy, wysokiej jakości, światłoutwardzalny lakier, kilka kolorystycznych wariantów uchwytów, wpłynęły na funkcjonalność i estetykę kolekcji.

Meble METRO SYSTEM dedykujemy osobom, które planują całkowitą zmianę aranżacji łazienki, ale również tym, którzy chcą uzupełnić jej dotychczasowe wyposażenie: wypełnić nietypową wnękę, zaplanować podwójną szafkę z dwiema umywalkami czy pojemną szafę. To wszystko sprawia, że z meblami Metro System możemy zaaranżować niepowtarzalną, skrojoną na nasze potrzeby przestrzeń, a jedynym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia!

Dziękujemy kapitule konkursu za to wyjątkowe wyróżnienie.