9 maja 2019
Nowa baza Cad Decor Defra i Ø NAS – pobierz pliki
9 maja 2019
Nowa baza Cad Decor Defra i Ø NAS – pobierz pliki

Pobierz uaktualnioną bazę Cad Decor mebli, umywalek i luster marki Defra i modułowych mebli łazienkowych marki Ø NAS i zaprojektuj łazienkę funkcjonalną, wygodną i piękną.

DEFRA i Ø NAS to marki mebli łazienkowych produkowanych przez Deftrans, polskiego producenta mebli łazienkowych. Ich oferta jest niezwykle szeroka i zawiera różnorodne meble, które spełnią oczekiwania funkcjonalne i estetyczne szerokiego grona odbiorców.

Najnowsza aktualizacja bazy Cad Decor obejmuje całą kolekcję marki Defra oraz meble modułowe z oferty marki Ø NAS. Zaktualizowana baza 3D pozwoli projektantom i architektom wnętrz na stworzenie wielu ciekawych i inspirujących aranżacji łazienek.

Co nowego w bazie marki Defra?

  • Komplet modeli szafek łazienkowych z nagrodzonej Diamentem Meblarstwa i wyróżnionej tytułem Łazienka – Wybór Roku 2019 kolekcji SENSO, a także FLOU, POINT i ALESIA i innych.
  • Znane i cenione kolekcje mebli łazienkowych, takie jak COMO, GUADIX, MURCIA, OP-ARTY czy GRANADA w nowych odświeżonych kolorach i z nowymi funkcjonalnymi rozwiązaniami.
  • Nowe umywalki: zgrabna Fontino, kompaktowa Matrix oraz elegancka Frame w 3 wymiarach,
  • Nowe kolory lakierów i wybarwienia dekorów

Kolekcje łazienkowych mebli modułowych marki Ø NAS to:

  • STILLA i TORINO wraz z dopasowanymi blatami i umywalkami oraz
  • kolekcja różnorodnych pod względem wymiarów szafek MultiOPEN z lakierowanymi drzwiami oraz MultiGLASS z lustrzanymi frontami, których intrygujące układy doskonale wypełnią łazienkowe wnęki, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania
  • uzupełnieniem powyższych kolekcji są otwarte półki QBIK w dwóch głębokościach i kolorach – białym i buku truflowego, które pięknie wyglądać będą w każdym pomieszczeniu.

Zaktualizowana baza produktów firmy Deftrans pozwoli na stworzenie pięknej, funkcjonalnej aranżacji, która doskonale wykorzysta dostępną przestrzeń, a dzięki projektowi pozwoli klientowi na dokonanie najlepszego wyboru.

Pobierz bazę CAD DECOR TUTAJ!