23 lipca 2019
Nowe umywalki w ofercie marki Ø NAS
23 lipca 2019
Nowe umywalki w ofercie marki Ø NAS

W szerokiej ofercie marki Ø NAS pojawiły się nowe umywalki TUMMY, ZEEN i ELAN. Są nie tylko praktyczne i piękne, ale również doskonale pasują do naszych mebli łazienkowych z kolekcji KIM i SETTO (w przypadku umywalki Tummy) oraz kolekcji modułowych mebli łazienkowych TORINO i STILLA (umywalki Zeen i Elan).

Umywalka to nieodłączny element każdej, nawet najmniejszej łazienki. Powinna być wygodna w użytkowaniu i starannie dobrana do wielkości łazienki i potrzeb domowników.

W obszernej ofercie umywalek marek Ø NAS oraz Defra znajduje się wiele różnych modeli umywalek o różnych rozmiarach, zarówno ceramicznych, konglomeratowych, jak i szklanych. Każda z nich jest doskonale dopasowana do szafek łazienkowych produkowanych przez firmę Deftrans.

Zobacz nowości wśród umywalek, które uzupełniają ofertę marki Ø NAS.

TUMMY

Mała, zgrabna umywalka ceramiczna, o ciekawym kształcie. Doskonale nadaje się do małych łazienek, często zwanych gościnnymi lub “dla gości”. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, estetycznie zaokrąglona misa umywalki sprawia, że jest ona niezwykle wygodna w użytkowaniu. A atrakcyjny, nietypowy wygląd przyciąga wzrok.

wymiary umywalki meblowej TUMMY 40: [szer x gł x wys] 40x 29 x 9/12 cm

ELAN

Nowoczesne w formie, nablatowe umywalki ELAN są propozycją dla osób podążających za trendami. Te ceramiczne umywalki zachwycają prostą, prostokątną bryłą o wysokich, 10 cm ściankach. Ich zastosowanie z blatami marki Ø NAS w szafkach podumywalkowych całkowicie zmienia styl i charakter mebla. Tę metamorfozę doskonale przedstawiają zdjęcia kolekcji STILLA.

Umywalki nablatowe ELAN dostępne są w dwóch wymiarach [szer x gł x wys]:

  • ELAN 40 – 40 x 40 x 10/14 cm
  • ELAN 60 – 60 x 40 x 10/14cm

ZEEN

Konglomeratowe umywalki meblowe ZEEN cechuje nowoczesny kształt, pięknie wyprofilowana misa oraz rant o grubości 5,5 cm. Są one ponadczasowe i zgrabne, przez co pięknie podkreślają bryłę każdego mebla. Niewielkie blaty odstawcze, o szerokości 6 cm, nie zaburzają linii umywalki, a jednocześnie dają możliwość ustawienia najczęściej używanych kosmetyków.

Umywalki meblowe ZEEN dostępne są w 3 wymiarach [szer x gł x wys]:

  • ZEEN 60: 60 x 46 x 5,5/12,5 cm
  • ZEEN 80: 80 x 46 x 5,5/12,5 cm
  • ZEEN 100: 100 x 46 x 5,5/12,5 cm

Więcej kolekcji mebli łazienkowych i umywalek marki Ø NAS znajduje się na www.o-nas.eu