23 marca 2021
Podwójne zwycięstwo Michała w biegu „17. Recordowej Dziesiątki- dawniej Maniacka”!
23 marca 2021
Podwójne zwycięstwo Michała w biegu „17. Recordowej Dziesiątki- dawniej Maniacka”!

„Ciągle w biegu”, bo tak można określić Michała, który przez czas pandemii nie zwalniał kroku i aktywnie trenował, aby przygotować się do biegu w Poznaniu. Treningi biegowe, ćwiczenia siłowe i wzmacniające to codzienność, która stała się dla Michała nie tylko zdrowym nawykiem, ale również pasją i marzeniem o zdobyciu kolejnego sukcesu.

 

Bieg, który odbył się w Poznaniu pod nazwą „17. Recordowa Dziesiątka – dawniej Maniacka” zorganizowany był pod specjalnym rygorem sanitarnym, ale nie zniechęciło to biegaczy do podjęcia wyzwania sportowego. Blisko 1000 uczestników startowało w biegu w trudnych warunkach atmosferycznych. Niesprzyjająca aura nie spowolniła naszego biegacza, wręcz przeciwnie- Michał Wójcik zdobył pierwsze miejsce w biegu i tym samym poprawił swój rekord życiowy o 32 sekundy. Nasz podopieczny zakończył bieg z wynikiem 31 minut i 31 sekund, zdobywając złoty medal!

 

Kolejne plany Michała to bieg na Mistrzostwach Polski, który odbędzie się 24 kwietnia br. w Goleniowie. Jest to szansa na zdobycie medalu w kategorii młodzieżowca.

Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w realizowaniu swoich sportowych osiągnięć!