8 listopada 2019
STILLA laureatem konkursu Diament Meblarstwa 2020
8 listopada 2019
STILLA laureatem konkursu Diament Meblarstwa 2020

Miło nam poinformować, że modułowe meble łazienkowe z kolekcji STILLA marki Ø NAS zdobyły nagrodę “Diament Meblarstwa 2020” w tegorocznej edycji konkursu, organizowanej przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA.

O konkursie

Konkurs “Diament Meblarstwa 2020” organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. Nagroda przyznawana jest produktom, które w danej kategorii i w danej klasie otrzymały największą liczbę punktów.
W skład kapituły oceniającej wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. 70 osobowe grono ekspertów, reprezentujących różne dziedziny związane z przemysłem meblarskim, zapewnia bezstronność i obiektywną ocenę.

Kryteria oceny produktów

Oceniając zgłoszone produkty, kapituła konkursu brała pod uwagę wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów.
Zgłoszona przez markę Ø NAS kolekcja modułowych mebli łazienkowych STILLA zyskała ogromne uznanie jury, zwyciężając w kategorii Meble łazienkowe uzyskując tytuł “Diament Meblarstwa 2020”. Kolekcja STILLA to wyjątkowe modułowe meble łazienkowe, które można konfigurować w nieograniczony sposób, by stworzyć w pełni zindywidualizowaną łazienkę. Rozbudowana paleta brył i możliwość łączenia z blatem pozwala na tworzenie dowolnych konfiguracji, które dopasują się zarówno do małych jak i dużych łazienek. Wszystko to sprawia, że meble łazienkowe STILLA, cieszą się zainteresowaniem klientów i są doceniane przez ekspertów.

Zobacz więcej

Meble modułowe marki Ø NAS