11 czerwca 2021
Sukces Michała na Mistrzostwach Polski!
11 czerwca 2021
Sukces Michała na Mistrzostwach Polski!

Pierwszy czerwcowy weekend zakończył się dużym sukcesem dla naszego sportowca. Długo wyczekiwane Mistrzostwa Polski PZLA w Piasecznie, które odbyły się 5.06.2021 zyskały rzeszę fanów nie tylko na stadionie, ale również podczas transmisji online.

 

W starcie brało udział 33 uczestników z różnych regionów Polski. Dystans, który zawodnicy mieli do pokonania to 5 000 m. Nasz podopieczny Michał Wójcik zakończył bieg na wysoko pozycjonowanym 4 miejscu z wynikiem 14:45”PB.

Historia Michała jest nam znana od dłuższego czasu. Wiemy ile pracy i wysiłku wkłada w to, co robi. Sport jest dla niego nie tylko wyzwaniem, ale również pasją, do której podchodzi z niebywałym zaangażowaniem. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy wspierać go w sportowych poczynaniach.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny bieg, tym razem będzie to Memoriał Janusza Kusocińskiego w Chorzowie, który odbędzie się 20 czerwca. Dystans, z jakim zmierzy się Michał to 3 000 m, a transmisję na żywo będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport, serdecznie zapraszamy na emisję!