18 stycznia 2024
Zapraszamy na targi IBS w LAS VEGAS!
18 stycznia 2024
Zapraszamy na targi IBS w LAS VEGAS!

W tym roku sięgamy daleko, bo aż do Las Vegas! To właśnie tam w dniach 27-29 lutego odbędą się targi International Builders Show, w których mamy przyjemność wziąć udział. Gorąco zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska.

 

International Builders Show to jedno z największych w USA wydarzeń w branży budownictwa. Targi umożliwiają wymianę doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów z ekspertami – architektami, projektantami, wykonawcami, urbanistami i specjalistami budownictwa. Biorąc udział w tej wystawie mamy nadzieję na zbudowanie nowej sieci kontaktów, zdobycie kontrahentów oraz promocję naszej firmy na arenie międzynarodowej.

Polskie stoisko na targach International Builders Show organizujemy na zaproszenie i pod patronatem Encore Gallery we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu. Wspólna ekspozycja będzie obejmować produkty marek Deftrans, Paradyż, Tubądzin, VOX oraz sieci sklepów MaxFliz. Nasze meble zaprezentujemy w oryginalnych i nieszablonowych aranżacjach z płytkami i blatami z oferty Paradyż i Tubądzin. Pokażemy szafkę z kolekcji MO-RE oraz oryginalne meble specjalnie zaprojektowane na potrzeby targowe.

Przez trzy dni będziemy czekać na odwiedzających przy stoisku C5916. 

Do zobaczenia w LAS VEGAS!