27 marca 2023
Zimowy sezon targowy zakończony sukcesem
27 marca 2023
Zimowy sezon targowy zakończony sukcesem

Wraz z początkiem wiosny skończył się nasz tegoroczny sezon targowy. Od stycznia do połowy marca braliśmy udział w aż w pięciu wydarzeniach targowych. Każde z nich wymagało sprawnej i świetnie skoordynowanej organizacji niemal całej firmy. Jak się okazało zdaliśmy ten egzamin na 5+.

Maraton targowy rozpoczęliśmy w Katowicach na imprezie dla projektantów i twórców designu 4 Design Day, a zakończyliśmy we Frankfurcie nad Menem na targach ISH. Po drodze były również targi branżowe grupy PSB, Bricomarche oraz Leroy Merlin.

Dni designu na Śląsku

Podczas targów 4 Design Days w Katowicach marka DEFRA zaprezentowała nową kolekcję mebli modułowych MO-RE, zaprojektowaną przez Studio Politowicz. Efektowna i ciekawie zaaranżowana ekspozycja wyróżniała się stylem i przyciągała uwagę odwiedzających. Uczestnicy targów z uznaniem oceniali szeroki potencjał aranżacyjny mebli MO-RE oraz możliwość niemal nieograniczonej personalizacji zabudowy. Z pozytywnym odbiorem spotkały się trzy kolory mebli do wyboru – matowa czerń, matowa biel oraz oryginalny oranż bodega. Te trzy barwy wyznaczyły osobne strefy aranżacyjne i funkcjonalne, a w każdej z nich meble odgrywały zupełnie inne role. Znalazły się więc propozycje do przestronnego salonu kąpielowego, rodzinnej łazienki czy wygodnej łazienki dla dwojga. A oryginalny i wyrazisty kolor bodega dominował na ekspozycji i otulał gości ciepłem, stwarzając przytulną atmosferę do rozmów.

Targi branżowe

W styczniu i marcu odbyły się trzy wewnętrzne wydarzenia targowe, na których mogliśmy zaprezentować nasze meble. Pierwsze z nich to targi Leroy Merlin, następnie targi grupy PSB i w końcu targi BRICOMARCHE. Podczas wszystkich tych wydarzeń nasze meble przedstawiliśmy w ciekawych i różnorodnych aranżacjach, dostosowanych do potrzeb odmiennych użytkowników.

Nasze ekspozycje były nowoczesne i ciekawie zaaranżowane. Stoisko na targach Leroy Merlin było jednym z największych na całych targach i największym spośród ekspozycji wszystkich producentów mebli łazienkowych. Wszystkie meblowe nowości prezentowane na ekspozycjach spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników i odwiedzających oraz przez centrale Leroy Merlin, Bricomarche oraz grupy PSB.

ISH – targi sanitarno-grzewcze w Niemczech

Odbywające się w marcu we Frankfurcie nad Menem targi ISH były prawdziwym przeglądem oferty marek DEFRA i NAS. Na ciekawie zaaranżowanej ekspozycji marka DEFRA zaprezentowała meble z kolekcji MO-RE oraz SENSO, a także nowości – kolekcje FUEGO, ISOLE, AVOLA, które wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających. Z równie entuzjastycznym odbiorem spotkały się meble zaprezentowane przez markę NAS – świetnie znane kolekcje modułowe METRO SYSTEM i STILLA oraz kolekcja LINE, a także nowości – FIORA i LOZANO.

Meble zostały zaprezentowane w różnych układach nawiązujących do realnych wnętrz. Była tu więc łazienka dla singla (również w typowo męskim wydaniu) wygodna przestrzeń dla dwojga i dla całej rodziny, a także łazienka dla gości. Modne dekory mebli pięknie akcentowało dobrze dobrane oświetlenie, a także kolor przewodni całej ekspozycji, czyli ciepły oranż bodega. Całości dopełniały dobra kawa oraz różne przysmaki z Doliny Baryczy, dzięki którym rozmowy toczyły się w niemal domowej atmosferze.